Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/www/17081/rybniky-pecina_cz/scripts/inc/XMLParser.php on line 56 O nás | Rybníky Pecina s.r.o.
Úvod > O nás

O společnosti

Koupací zahradní jezírka, okrasné vodní plochy

Na rozdíl od rybníkářství, které je velmi starý řemeslem, je výstavba fóliových okrasných vodních ploch velmi mladou činností. Mezi průkopníky v Evropě patří kromě Angličanů především Holanďané, Němci a Rakušané. Právě u nich jsme v době realizace našeho prvního fóliového zahradních jezírka na jaře roku 2001 čerpali zkušenosti. Přesto, že v současné době již sami vyvíjíme a vyrábíme některé jezírkové technologie, jsou pravidelné návštěvy specializovaných firem v těchto zemích naší neustálou inspirací.

Postupem času vyvstala nutnost vytvořit větší vlastní základnu pro obchodní a výrobní činnost a proto byla firma v roce 2007 přesídlena do nového areálu v ulici Na Oboře 876 v Mělníku. Postupně zde byla zahájena výroba filtrací, čerpadlových jímek, nádrží apod., otevřena prodejna jezírkových technologií, prodejna a odchovna okrasných ryb a postaveny nádrže a filtrace pro prodej širokého sortimentu vodních a doprovodných rostlin.

Navštivte nás, rádi Vás v našem novém areálu přivítáme

Ing. Martin Pecina
zakladatel firmy

Vytisknout
gsm: +420 777 794 451, martin@rybniky-pecina.cz